Zprávy

Omezení režimu v přímém kontaktu s klienty

Od dnešního dne 15.10.2020 přecházíme na distanční formu poskytování ambulantních služeb. Znamená to tedy, že skupinová setkání jsou nyní zrušena. Místo skupinového setkání Vám můžeme nabídnout možnost individuálního setkání, a to buď online, telefonicky, případně osobně. To samé platí i pro individuální terapie, které budou probíhat taktéž online, telefonicky, případně osobně.

Opět v klasickém provozu! Ukončení telefonického poradenství!

Vzhledem k rozvolňování opatření se od 1.6. navracíme do běžného provozu. Od měsíce června, tak bude možné nás navštívit osobně a budou fungovat také skupinové terapie. K tomu se také váže informace, že od 1.6. je zrušeno telefonické poradenství. Těšíme se na Vás!

Změna čtvrtečních telefonických konzultací!

Rádi bychom Vás upozornili na změnu poskytování telefonických konzultací, které nabízíme v pracovních dnech. Vzhledem k pátečním státním svátkům v tomto měsíci, jsme pozměnili dobu čtvrtečních konzultací. Nyní nás v tento den zastihnete od 12-18 h na tel. čísle 739 068 940.

Tým Lotosu

Poskytujeme TELEFONICKÉ KONZULTACE

NABÍZÍME PSYCHOLOGICKÉ A SOCIÁLNÍ PORADENSTVÍ PO TELEFONU

 

Když …
… si nejste jistý mírou alkoholu, kterou konzumujete,
… je pro Vás za nastalé situace náročné tuto míru kontrolovat,
… nevíte, jaké jsou možnosti pomoci při zvládání rizikového pití a závislosti,
… se Vám nedaří zvládat svoji závislost na alkoholu,
… máte starost nebo jste unaveni z péče o svého blízkého, který bojuje se závislostí,
… řekněte si o pomoc. Na své starosti nemusíte být sami.

 

Omezení režimu v přímém kontaktu s klienty

Od dnešního dne 16.3.2020 přecházíme do režimu práce z domova, a proto nebudou probíhat osobní konzultace. Naše pracovníky můžete kontaktovat pomocí telefonu či e-mailu. Můžete také využít možnost internetového poradenství na našich stránkách (záložka Poradna). Toto opatření zavádíme do odvolání. Prosíme, sledujte naše FB nebo webové stránky, kde v Aktualitách naleznete veškeré aktuální informace o našem provozu.

 

Děkujeme za pochopení.

Tým Lotosu